Seeds Layouts (2.0.10) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Section
gl: Sección

en: Layout
gl: Disposición

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Reverse
gl: Invertido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blocks
gl: Bloques
