Seeds Layouts (2.0.10) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Section
lt: Sekcija

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
