Seeds Layouts (2.0.10) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Layout
sl: Postavitev

en: Blocks
sl: Bloki
