Seeds Layouts (2.0.11) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: unpublished
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തത്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം
