Seeds Layouts (2.0.11) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Class
nn: Klasse

en: Blocks
nn: Blokkar
