Seeds Layouts (2.0.12) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
