Seeds Layouts (2.0.12) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Field
nl: Veld

en: Section
nl: Sectie

en: Layout
nl: Lay-out

en: Image Path
nl: Afbeeldingspad

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Select
nl: Selecteren

en: Blocks
nl: Blokken

en: Classes
nl: Klassen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Columns
nl: Kolommen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Image Path settings
nl: Image Path-instellingen
