Seeds Layouts (2.0.13) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
