Seeds Layouts (2.0.14) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blocks
ka: ბლოკები
