Seeds Layouts (2.0.17) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
