Seeds Layouts (2.0.18) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Section
fi: Osio

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Select
fi: Valitse

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Columns
fi: Palstat
