Seeds Layouts (2.0.18) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Advanced
ro: Avansat

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Add Field
ro: Adaugă câmp

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Reverse
ro: Inversează

en: Select
ro: Alege

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Classes
ro: Clase

en: Columns
ro: Coloane
