Seeds Layouts (2.0.19) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Blocks
ur: بلاکس
