Seeds Layouts (2.0.20) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Add Field
lv: Pievienot Lauku

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Blocks
lv: Bloki

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Block Type
lv: Bloka veids
