Seeds Layouts (2.0.3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Select
be: Выбраць

en: Blocks
be: Блокі
