Seeds Layouts (2.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Blocks
fil: Mga tipak
