Seeds Layouts (2.0.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Section
hr: Sekcija

en: Advanced
hr: Napredno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Add Field
hr: Dodaj polje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blocks
hr: Blokovi
