Seeds Layouts (2.0.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
