Seeds Layouts (2.0.7) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Field
az: Sahə

en: Layout
az: Şablon

en: Advanced
az: Əlavə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reverse
az: Tərs

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Columns
az: Sütunlar
