Seeds Layouts (2.0.7) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Field
id: Bidang

en: Layout
id: Tata letak

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Class
id: Kelas

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Reverse
id: Terbalik

en: Select
id: Pilih

en: Blocks
id: Blok

en: Columns
id: Kolom
