Seeds Layouts (2.0.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Select
th: เลือก

en: Blocks
th: บล็อค
