Seeds Layouts (2.0.9) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Layout
he: פריסה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Add Field
he: הוסף שדה

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Reverse
he: הפוך

en: Select
he: בחר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Columns
he: עמודות

en: Checkbox
he: תיבת סימון
