Seeds Layouts (2.0.9) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Size
sv: Storlek

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Section
sv: Sektion

en: Advanced
sv: Utökad

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Class
sv: Klass

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Add Field
sv: Lägg till fält

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Select
sv: Välj

en: Blocks
sv: Block

en: Classes
sv: Klasser

en: Columns
sv: Kolumner

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Image Path settings
sv: Inställningar för sökvägar till bilder

en: Tablet
sv: Surfplatta
