Seeds Layouts (2.0.19) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
