Seeds Layouts (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Advanced
jv: Mahir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Blocks
jv: Blok
