Seeds Layouts (8.x-1.11) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Columns
ps: ستنې
