Seeds Layouts (8.x-1.12) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Select
el: Επιλογή

en: Blocks
el: Μπλοκ
