Seeds Layouts (8.x-1.12) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд
