Seeds Layouts (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Size
vi: Dung lượng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Label
vi: Nhãn

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Section
vi: Phần

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Class
vi: Lớp

en: Add Field
vi: Thêm trường

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Reverse
vi: Ngược

en: Select
vi: Chọn

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Columns
vi: Các cột

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Tablet
vi: Bảng tính
