Seeds Layouts (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Section
pl: Sekcja

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Class
pl: Klasa

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Select
pl: Wybierz

en: Classes
pl: Klasy

en: Layouts
pl: Układy

en: Columns
pl: Kolumny

en: Checkbox
pl: Pole wyboru
