Seeds Layouts (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Right
bg: Дясно

en: Select
bg: Избери

en: Blocks
bg: Блокове
