Seeds Layouts (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Columns
gu: સ્તંભો
