Seeds Layouts (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Section
oc: Seccion

en: Advanced
oc: Avançat

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Reverse
oc: Inversat

en: Select
oc: Seleccionar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: Columns
oc: Colomnas
