Seeds Layouts (8.x-1.9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака
