Seeds Layouts (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Size
tr: Boyut

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Section
tr: Bölüm

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Class
tr: Sınıf

en: Add Field
tr: Alan Ekle

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Reverse
tr: Ters

en: Select
tr: Seç

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Columns
tr: Sütunlar
