Seeds Page (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Medium
ne: माध्यम

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
