Seeds Page (1.0.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)
