Seeds Page (1.0.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Medium
km: មធ្យម

en: About
km: អំពី
