Seeds Page (1.0.3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: On
lv: Aktīvs

en: Tag
lv: Birka

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Banner
lv: Baneris

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Grid
lv: Režģis

en: About
lv: Par

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Card
lv: Kartiņa
