Seeds Page (1.0.3) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: On
sv: På

en: Tag
sv: Etikett

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Container
sv: Grupp

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Teaser
sv: Ingress

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Heading
sv: Rubrik

en: Medium
sv: Mellan

en: Class
sv: Klass

en: Slide
sv: Glida

en: Tabs
sv: Flikar

en: Grid
sv: Rutnät

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Bundles
sv: Paket

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Card
sv: Kort

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Large (480×480)
sv: Stor (480×480)
