Seeds Page (1.0.3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: On
th: เปิด

en: Link
th: ลิงค์

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Text
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Video
th: วีดีโอ

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ
