Seeds Page (1.0.4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: On
lt: Įjungta

en: Tag
lt: Žymė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Heading
lt: Antraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Class
lt: Klasė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Grid
lt: Tinklelis

en: About
lt: Apie

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)
