Seeds Page (1.0.4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: On
mr: वर

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Container
mr: प्रभाग

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
