Seeds Page (1.0.5) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Medium
bg: Среда
