Seeds Page (1.0.5) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Container
da: Beholder

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Text
da: Tekst

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Heading
da: Overskrift

en: Class
da: Klasse

en: Tabs
da: Faner

en: Grid
da: Gitter

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Card
da: Kort

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Large (480×480)
da: Stor (480×480)
