Seeds Page (1.0.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page
hy: Էջ
