Seeds Page (1.0.5) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: On
ta: சரி

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Text
ta: உரை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Slide
ta: நழுவு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Large (480×480)
ta: பெரிய (480×480)
