Seeds Page (1.0.7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: On
af: Op

en: Tag
af: Etiket

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page
af: Bladsy
