Seeds Page (1.0.8) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Tag
tr: Etiket

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Teaser
tr: Özet

en: Page
tr: Sayfa

en: Heading
tr: Başlık

en: Medium
tr: Orta

en: Class
tr: Sınıf

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Grid
tr: Izgara

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Bundles
tr: Paketler

en: Card
tr: Kart

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)
