Seeds Page (1.0.8) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Tag
et: Sildid

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Heading
et: Pealkiri

en: Medium
et: Keskmine

en: Class
et: Klass

en: Banner
et: Bänner

en: Tabs
et: Sakid

en: Grid
et: Ruudustik

en: About
et: Programmist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Card
et: Kaart

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)
